Ümranın ve bir çok çocuğun katili kim? (Antalya Direniyor)

PDF İzle & KaydetYazdır

dunyayi-soke-eden-fotograf,4jEBdnJJoEuf1Xcd6KwiGABüyük Ortadoğu Projesi diye diye Libya, Tunus, Mısır, Irak, Suriye her yeri tek tek kan revan hale getirdiler. Peki bunu kim hangi sebeple yaptı?

Amerika ve onun bölgedeki yerli işbirlikçileri.

BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ

Amerikan Başkan Bush döneminde ortaya atılan ve Amerika’nın silahlı kuvvetleri dergisinde yayınlanan bir planlamadır.  Amerika, rahatlıkla bu bölgede at koşturmak istiyor,onun yerli satılmışları ona yardımda bulunuyor.  Bugün tüm dünyada paylaşılan Ümran’ın görüntüsü içimizi büzmeli. Evet, hatta ölmeli, “bizi affetme” diye bağırmak gerekir.

Ancak tek çocuk o mudur?

Aylan’dan bahsediyorum. Gecen sene Bodrum’da sahillerimize vuran bebek. Onun ne suçu vardı? Veya diğerlerinin, Ümran’ın?

030920151105217020884_2Libya, Tunus, Mısır, Irak, Suriye, Afganistan tek tek sıra sıra giden ve sözde “Demokrasi” götürdüğünü söyleyenler kim ise Aylan’ın, Ümran’ın ve diğer tüm insanların ölmesi, yaralanması ve kaçmasına sebeptir.

Uyanmak zorundayız, sıranın bize geldiğinin farkına varmalıyız. Haritada sınırı değiştirilecek devletlerden biri de biziz. Bugün yaşadığımız süreç tıpkı diğer devletlerde başlayan ve süren iç savaşın başlangıcıdır.

Suriye’de bombalar patlamaya başladığında insanlar çok umursamamıştı. Ancak şimdi?

Sıranın bize olmayacağını kim söyleyebilir?

Reyhanlı, Ankara, İstanbul, Ankara, İstanbul, Diyarbakır, Elazığ, Bursa’da olmadı mı?

Bu patlamaları zevkle seyreden ve daha fazla kazanmak hırs yapan insanlar Amerikan Emperyalizmi’nin önderliğinde bölgemizi işgal ediyorlar.  Bu insanlar bu toprakların sahipleri değildir. Bu insanlar başka kıtalarda yaşayan ve daha fazla zengin olmak için dünyayı bile yok etmeye kadar gözleri dönmüş vampirlerdir.

İnsanların büyük göçlerle ülkelerinden kaçmalarına sebep olan dünyanın diğer ucunda viski içip daha fazla zengin olmaya çalışan Emperyalistlerdir!

Bu insanların ölümünü kuru kuru ses çıkartırsanız, mevcut sorumluyu göstermezseniz eğer iki yüzlü olacağımızı da açıkça bilelim.

Antalya Direniyor’dan İsmail

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir