İ.Melih Gökçek’i “kuşsuz” bıraktılar

PDF İzle & KaydetYazdır

gundemmelihkusŞarkıda denir ya “Ankara’nın taşına bak, gözlerimin yaşına bak” diye… Ankara 20 yıldır hem kendi taşına bakıp hem de ağlıyor. Sebebi ise bir belediye başkanı. Türkiye’nin başkenti olan bir şehri nasıl daha fazla yaşanmaz hale getirebilirim diye elinden geleni yapan İ.Melih Gökçek, bu sabah Ankaralıları, hatta tüm Türkiye’yi güldürttü.

Hizmet etmek için (!) oturduğu koltukta, zamanının çoğunu Twitter adlı sosyal paylaşım sitesinde geçiren Gökçek’in hesabı, şovenist bir siber tim tarafından hesabı ele geçirildi.

Hesabı ele geçirenler, İ.Melih Gökçek’in hesabının ele geçirilmesinin sebebini “Atatürk’e hakaret” olarak belirttiler. 2 milyona yakın takipçisi bulunan İ.Melih Gökçek ise hesabı ele geçirenlerin IŞİD’çi ve Ergenekoncu olduğunu, hesaplarının vatan hainleri tarafından ele geçirildiğini ilan etti. Kendisine şehrin sorunlarıyla ilgili şikayetlerini dile getiren vatandaşların özel yaşamlarını takip ederek onları tehdit etmesi ile ünlenen Gökçek, hesabını ele geçiren kişilere “sahte oy düzenlemekten” dava açacağını söyledi.

Hesabı ele geçirenler, Twitter hesabını 6000 liraya satışa çıkardı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir