Reza Zarrab: Hırsız var dediler burun kırdım!

PDF İzle & KaydetYazdır

reza1117 Aralık Yolsuzluk Operasyonunda gözaltına alınan iş adamları arasında bulunan Reza Zarrab, Bodrum’da iki Genci dövdürdü.

Bodrum Karada Poyraz Koyunda tekneyle günlük tura giden İTÜ öğrencilerinin, aynı koyda karşılaştıkları Reza Zarrab’ın yatını görünce “Bu yatı hangi parayla aldın?” “Hırsızlar” diye bağırdı. Tur bitiminde ilçede gezen öğrencilere Reza Zarrab’ın adamları saldırdı ve çocuklar hastanelik edildi. Bir öğrencinin burnu kırılırdı.

Gücüne Gitmiş…

Olayın ardından Reza Zarrab, ifade vermek için karakola gitti. Üç çalışanıyla ifade veren Reza “Tatil için gözden uzak bir koya gittik, ancak yanımıza gelen teknede ki gençler bizi tanıyınca yüzerken, laf atmaya başladılar. Eşimin ve çocuğumun, sanatçı arkadaşlarımın yanında gençleri sürekli “Hırsız var” diye bağırmaları gücüme gitti. Karaya çıkışta onları uyarmak istedim, itişme oldu. Üzgünüm Şikayetçi değilim. Bunlara gerek yoktu. Zaten Gergin günler yaşıyoruz” diyerek kendini savundu.

Öğrencilerin ise karakolda verdiği ifade ülkemizin ne hale geldiğini gözler önüne seriyor. “Şikayet etsek ne olacak? Doğal olarak herkesin tanıdığı birine en demokratik hakımmız olan tepki gösterme hakkımızı kullandık. Hakaret etmedik basit bir kaç soru sorduk. Bize hakaret ettiler, tehdit ettiler. Ardındna tekneden indiğimizde saldırıya uğradık. Emniyette birbirimizden özür diledik. Şikayetçi olmaktan vazgeçtik. Zaten olsak ne olacak ki?” dediler.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir