ABD’nin Suriye Ordusuna Müdahalesindeki Şifreler (BOP projesinin akıbeti)

PDF İzle & KaydetYazdır

analiz_bop_deyrizor

ABD, Suriye ordusuna yönelik düzenlediği operasyonda bir kez daha alçak, şerefsiz ve insanlık soyunun baş düşmanı olduğunu göstermiştir. ABD menşeli yapılan bu operasyonun amacı açıkça ortadadır.

ABD’nin oyun kurucu, kukla örgütlerine ağır darbe indiren Suriye ordusuna “oyuncaklarıma sataşma” operasyonu, ABD-IŞİD birlikteliği ile düzenlenmiştir.

ABD’nin Suriye ordusunu vurmasında öne çıkan önemli iki neden ve mesaj vardır.

Birinci mesaj “Esad, benim oyuncaklarıma ağır tahribat verirsen seni vururum” mesajıydı…

İkinci mesaj “Bölgede benim projem var. Projemin akıbetine zarar verecek hareketleri engelleyici olacağım” mesajları verildi.

ABD’nin, Suriye ordusunu vurmasındaki iki önemli ana nedenler gün ışığı gibi ortada duruyor.

Birinci nedeni; Esad’ın, oyun kurucu, emperyalist dinci kukla IŞİD’e ağır zarar vererek, Projenin mezhepçi ayağını kesmesidir.

İkinci nedeni; Projenin güç kaybeden dinci ayağı IŞİD’e alan açmak ve bu alanda hâkimiyet kurmasını sağlamaktır.

Hatırlayalım; ABD’den önce Suriye ordusunu, İsrail vurmuştu çünkü o anda Suriye ordusu, IŞİD’e ağır darbe indirme hazırlığındaydı ve bunu engellemek isteyen Emperyalizmin sadık dostu İsrail, Suriye ordusunu vurmuştur.

Her defasında “Koalisyon güçlerine katılan uçaklarımız bölgede IŞİD’i bitirmek ile görevli ve tek amacı budur” diye açıklama yapan ABD yetkilileri, Suriye ordusuna müdahale ederek güya IŞİD ile mücadele ettiği söylenen ABD savaş uçakları tarafından IŞİD’e hâkimiyet kurması için alan açmıştır.

Sizce bu bir tesadüf mü? Yoksa BOP projesinin mezhepçi ayağına ağır darbe indiren Esad’a karşı ABD’nin bir hamlesimidir? Bence, Esad’a karşı ABD’nin hamlesidir! Kendini her daim süper güç olarak adlandıran ABD’nin güya IŞİD ile mücadele eden rütbeli yaratıkları, Suriye ordusunu vurduktan sonra IŞİD’e alan açılacağını bilemeyecek kadar askerî strateji aptalı olamazlar! Bal gibi bilinçlice yapılmış ABD-IŞİD birlikteliğinde bir operasyondur!

İnsanlık soyunun baş düşmanı AB-D ve Katil İsrail Orta Doğudan Defol!

Oralarda Suriye halkı var, Hey!

Adana Direniyor’dan Fatih

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir