Güvende misin Türkiye? (Antalya Direniyor)

PDF İzle & KaydetYazdır

1714_990715014309704_8850094306190521519_nBugün Ankara bir patlama gerçekleşti. Kimin yaptığını neden yaptığını bilmiyoruz. Patlama’da şu anki bilgilerle 34 kişinin öldüğünü biliyoruz.

Defalarca tekrar ediyoruz. Diyarbakır, Suruç, Ankara, Ankara2, Ankara3, Sultanahmet..

Suriyelişiyoruz farkında mısınız?

O kadar bomba patladıktan sonra hiç bir devlet büyüğümüz yine suçu üstlenip istifa edemiyor. Peki neden? Çünkü oraya bir plan ile geldiler.

Peki bombalar nasıl önceden tespit edilemiyor?

Ey dostum, sen devletin kurumlarında(MİT) paralelci, hain diye herkesi görevinden atmadın mı? Haliyle bu işi yıllarca bilen kişiler gibi bunları eğitmek zorundasın. Açık var ve birileri bunu kullanıyor. Yeni yetmeler ile böyle oluyor işte.

AKP İktidarı sırf kendini kurtarmak için Türkiyeyi uçurumdan aşağıya attı. Bu patlamalar sonra patlayacak bombaların habercisidir desek yalan konuşmuş olmayız.

7 Hazirandan beri her çıkan olayda “kınıyoruz” diye basit bir açıklama yapıp,yayın yasağı getirerek bu iş çözülemez. O zaman şunu düşünür insan “Bunlar mı yapıyor?”

Peki Ankara’nın göbeğinde neden bombalar patlıyor?

Verilen mesaj; ben, başbakanlığa, askeriyeye yakın yerde bile bomba patlatıyorum. Başka şehirlerde hayatı “cehenneme çevirebilirim”.

Şimdi anlatabildim mi?

Hoşbulduk yeni Türkiye. Türkiye’yi şeriatçılarla, silahlı örgütlerle doldurdunuz, hukuku bitirdiniz, işlevsiz bir MİT yarattınız. Eserinizle ne kadar gurur duysanız azdır.

Ha… Hakaret falanda etmiyorum. Diyorum ki “Beceremiyorsanız istifa edin!”

Antalya Direniyor’dan İsmail.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir